(0212) 871 21 71

العربيةAzərbaycan dili简体中文NederlandsEnglishDeutschItalianoРусскийTürkçe

İş Başvurusu
Hemen İş Başvurusunda Bulun, formu doldur ve Akbey güvenlik Firması projelerinde yer al !
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda


Hakkımızda

AKBEY ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. “5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu” ve uygulamasına ilişkin yönetmelik çerçevesinde faaliyet gösteren yüksek bilgi birikimi, güçlü çözüm ortaklığı ve sorumluluk paylaşım yapısıyla, sektöründe kalite standartlarını sürekli yükseltmeyi amaç edinmiş lider konumundaki firmalardan biridir.

Kanunlar, Yönetmelikler ve standartlar çerçevesinde iş sağlığını, güvenliğini ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet gerçekleştirmek, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörsel birikimimizle müşteri odaklı ve Şirket prensiplerimize uygun hizmet sunarak, duyulan güveni sürekli kılmak başlıca amacımızı teşkil etmektedir.

Vereceğimiz hizmetlerin sekretaryası tamamen hizmeti satın aldığınız şirketimize ait olup, istihdam edeceği personelin, İş Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerinden ortaya çıkacak Ücret-İhbar ve Kıdem Tazminatı, Özel Güvenlik Mali Sorumluluk Sigortası, SSK ve yan ödemeleri gibi tüm haklarının ödenmesi ile yine mevzuattan kaynaklanan, personele ve resmi kuruluşlara karşı diğer borç ve yükümlülükleri, cezai sorumlulukları tarafımıza aittir. AKBEY ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. bu konularda işverene rücu hakkı bulunmaz.

Kurumsal

1) VİZYON – MİSYON

AKBEY ÖZEL GÜVENLİK LTD.ŞTİ. için en önemli husus, iş verenin ekonomik menfaatleride göz önünde bulun durulup yapılan görüşmeler neticesinde  yazılanların hayata geçirilmesi, hizmeti vermeyi taahhüt ettiği kişi veya kuruluşların memnuniyeti ve referansları ile bünyesine artı değer katmasıdır.

AKBEY ÖZEL GÜVENLİK LTD. ŞTİ. Hizmet üretiminde, sertifikalı ve deneyimli çalışanları sayesinde müşteriye özel profesyonel çözümler üretmeyi, toplam kalite anlayışına uygun maliyetlerle bütünleştirerek sürekli kılmayı, kişilere ve çevreye saygılı olmayı kendisine ilke edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzun vadeli müşteri ilişkileri ve disiplinli hizmet anlayışı temel felsefemizdir. Güvenlik kalite standartlarımızın beklentilerinizle uyuşacağına inanıyoruz.

AKBEY ÖZEL GÜVENLİK LTD.ŞTİ. olarak, güvenli, keyifli ve yaşanabilir ortamlar sunacak “ çözüm ortağınız ” olma amacındayız.

 

2) İLKELERİMİZ

İnsanların ve işletmelerin mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir.
Verdiğimiz hizmetlerle insanların hayatlarını kolaylaştırmak, kendilerini özel ve mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Siz işinize odaklanırken, biz sunduğumuz ürün ve hizmetlerle daima yanınızda hazır bulunuruz.

Her zaman daha iyisini ararız.
Memnuniyetinizi arttırmak ve yeni deneyimler yaşatmak için mükemmelliğin sonu olmayan bir yarış olduğu düşüncesiyle her zaman araştırır, öğrenir ve müşterilerimizin çalışma şartlarıyla örtüşecek biçimde uygularız.

Öğrenmenin Sonu Yoktur.
Başarıya giden yolda en önemli sermayenin “beyin gücü” olduğunun bilincindedir. Bu nedenle kurum bünyesinde bulunan “Güvenlik Eğitimleri” ile sektöre eğitimli ve deneyimli yöneticiler hazırlarız. Gerek teorik ve uygulamalı mesleki eğitimler, gerekse yönetim ve liderlik eğitimleriyle Akbey Güvenlik, çalışanlarının kariyer yolculuklarına her zaman önem verir.

Birlikte Kazanırız.
En önemli ilkelerimizden biri de müşterisiyle birlikte kazanmayı hedeflemesidir. Müşterilerinin yer aldığı sektördeki her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip ederek maliyetleri düşürebilecek tüm çalışmaları gerçekleştirir, müşterisinin menfaatini ve kazancını her zaman için ön planda tutar.