(0212) 871 21 71

العربيةAzərbaycan dili简体中文NederlandsEnglishDeutschItalianoРусскийTürkçe

İş Başvurusu
Hemen İş Başvurusunda Bulun, formu doldur ve Akbey güvenlik Firması projelerinde yer al !
TÜMÜNÜ GÖR

Hizmetlerimiz

1) GÜVENLİK HİZMETLERİ

Ülkemizde her gün meydana gelen özel şahıs ve şirketlere yönelik gerçekleştirilen sabotaj, gasp, soygun ve hırsızlık olayları sonucunda bir çok şahıs ve kurum maddi manevi zarara uğramakta ve bu tehditlere maruz kalmaktadır.

AKBEY GÜVENLİK, olarak güvenliğinizi özel eğitimciler tarafından eğitilmiş, uygun donanıma sahip, konusunda uzman ve profesyonel güvenlik personelleri ile tam donanımlı olarak güvenle sağlıyoruz.

2) TEMİZLİK HİZMETLERİ

AKBEY GÜVENLİK; Ofisiniz, eviniz, fabrikanız, vb. tüm tesis ve mekanınız için profesyonel kadromuzu, kaliteli makine ve temizlik malzemeleri ile verdiği hizmet kesinlikle memnun kalacağınız bir hizmetin olacağını taahhüt ediyor ve özen gösterdiğiniz mekanlarınızın temizliği için; Bizimle kesinlikle çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

 

3) RESEPSİYON HİZMETLERİ

Akbey Güvenlik olarak işimiz, hizmet verdiğimiz noktada, güvenli ve kontrollü erişimi sağlamak.Bununla birlikte güleryüzlü ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Resepsiyon hizmetlerinde görevlendirdiğimiz çalışanlarımızın; sorunun değil, çözümün bir parçası olma fikrini benimseyerek, ziyaretçiyi karşıladığı andan uğurladığı ana kadar geçen zaman diliminde, doğru bilgi akışını sağlamalarına ve doğru yönlendirmeleri yapmalarına odaklı eğitim programları düzenliyoruz. Resepsiyon hizmetimizin, hizmet sunduğumuz kuruluşları; müşteri ilişkilerini kuvvetlendirmek adına çıktıkları yolda bir adım öne taşıyacağına inanıyoruz. Resepsiyonistlerimiz özel olarak hazırlanan üniformaları giyerek, hizmetin bir konsept olarak sunulmasını sağlıyor. Güvenlik Görevlisi üniforması yerine takım elbise giyen resepsiyonistlerimizin her biri güvenli geçişlerin anahtarını ellerinde tutuyorlar.

4) GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Elektronik Güvenlik Sistemleri günümüzde insanların hayatında vazgeçilmez hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik ve buna paralel olarak elektronik güvenlik sistemleri hayatın bir parçası olmuştur. Her geçen gün insanların güvenliğe olan ihtiyaçları artmaktadır ve bunu sağlamak için profesyonel elektronik güvenlik sistemleri insanların ihtiyaçlarını karşılamak için hızla gelişmesini sürdürmektedir.

AKBEY GÜVENLİK, uzman teknik kadrosuyla kapalı kamera devre sistemi, hareketli sensörler, alarm takip sistemleri, yangın ihbar sistemleri, intercom bina sistemleri ile siz müşterilerimize kaliteli teknolojik markalarla hizmet vermektedir.

5) BİLGİ GÜVENLİĞİ

Bir kurumda çalışanlarla ilgili kişisel bilgilerin internette yayınlanması, interaktif bankacılık sistemi kullanıcısının hesabındaki paraların çalınması, kendilerini gizlemek için başka kişilere ait bilgisayarların ele geçirilmesi ve bu bilgisayarlar üzerinden topluca istenmeyen mesajlar gönderilmesi, çok kolay elde edilebilen kimlik bilgileri ve firma bilgileriniz ile adınıza/şirketinizin adına birçok yasa dışı işlem yapılması.

Bilgi güvenliği konusundaki risklere yönelik bu gibi örnekleri çoğaltmak mümkün. Günümüzde bilgi hırsızlığı farklı amaçlar için ve çeşitli yollarla yapılabiliyor, kişi veya kurumları oldukça ciddi zararlara uğratabiliyor. Bilgi hırsızlığının çarpıcı yollarından birisi de “Sosyal Mühendislik”.

İnsan zafiyetleri ve teknolojiyi bir arada kullanarak planlanmış bilgi çalma girişimlerine Sosyal Mühendislik adı veriliyor. Sistemler insanların kullanımları için üretiliyor ve en büyük güvenlik açıkları yine onları kullanan insanlardan doğuyor. Özellikle kurumlardaki çalışanlar, bilgi güvenliği konusunda yeterince bilinçli değiller ise, dijital ve fiziksel güvenlik için yapılan yatırım tek başına yeterli olamıyor.